Chata - Mikulčin Vrch

 

Termín: 4. až 6. prosince 2015 - pátek až neděle
 

 

Mikulčin vrch je nedaleko Starého Hrozenkova, což je dnes již bývalý hraniční přechod se Slovenskem.

Jestli máš(te) zájem se v tomhle termínu zúčastnit, tak prosím potvrď(te) účast co nejdřív, nejpozději však 30. listopadu 2015 abych mohl odeslat objednávku a zaplatit fakturu.

Svoji účast potvrdíš(te) tím, že mi pošleš zálohu pošli 500,- Kč za osobu/víkend na účet 670100-2203185542/6210 a do zprávy pro příjemce napiš jména toho, kdo pojede Celková cena je pak přibližně 600 Kč/osoba/víkend. Veškerý další informace budu psát sem do diskuze. Když mi napíšeš sms, nebo mail, že chceš jet bude to o to lepší. Zájemců je na tento termín docela dost.

Pokud bude sníh (v zimě), je možné si zalyžovat na nedalekých sjezdovkách, případně si zajet zaplavat do Uherského Brodu do aquaparku.

Pokud jsi ještě na chatě nebyl(a), tak si prohlédni fotky, anebo mrkni na fotky na rajčeti. 

Vybavení: V chatě jsou 4 samostatné pokoje pro dvě osoby, společenská místnost s krbem, dvě kuchyně s ledničkou, mikrovlnkou, dvouplotýnkovým sporákem. K dispozici jsou i hrnce, nože, příbory, talíře, hrnky i skleničky, pitnou vodu považuju za samozřejmost. V chatě jsou dále dva sprchové kouty.

Nelze nezmínit, že chata má nádherné okolí jak pro pěší turistiku, tak pro výlet na horských kolech nebo na běžkách v zimě.

Další informace samozřejmě rád poskytnu a pro ty z Vás co jste na Mikulčině vrchu už byli, tak jsou pro Vás tyhle informace již známé. Dotazy, připomínky, informace klidně napiš vlevo do diskuze.

 

Další rezervovaný letošní termíny: 2016

 

Tady mi můžeš napsat mail

Diskuze k chatě